O nás - poistenie

All Public Service je oficiálnym partnerom poisťovní v oblasti sprostredkovania poistenia, vykonávania obhliadok a likvidácií poistných udalostí na úseku neživotného poistenia. Naším cieľom je poskytovať svojim klientom kvalitné služby v čo možno najširšom rozsahu, či už pri uzatváraní poistenia, ale následne aj pri vzniknutej poistnej udalosti. Klienti, ktorí majú prostredníctvom spoločnosti All Public Service sprostredkované poistenie a vznikne im poistná udalosť, dostávajú nielen pomoc pri vybavovaní poistnej udalosti v rozsahu, v akom je to u sprostredkovateľov poistenia na Slovensku bežné, ale dostávajú úplne vyriešenú škodovú udalosť, či už vo forme opraveného vozidla, bytu alebo podobne. Tieto služby vykonávame priamo prostredníctvom vlastného autoservisu, prípadne našich zmluvných partnerov, ktorí sa na celom procese zúčastňujú. O profesionalite našich zamestnancov hovorí aj fakt, že dĺžka ich praxe v poisťovníctve je od šiestich do osemnástich rokov. Počas tohto obdobia sme získali skúsenosti, ktoré využívame v prospech našich klientov.

Naša filozofia

Poistenie slúži, podľa oficiálnych poučiek, na ochranu fyzických a právnických osôb pred nepriaznivým dopadom neočakávaných udalostí. Všeobecne je poistenie považované za jednu z možností krytia finančného rizika. Základnou charakteristickou črtou poistenia je prenos rizika z poisteného na poisťovňu. Toto všetko je oficiálna definícia, ale čo to znamená v skutočnosti? Kúpou poistenia si prakticky kupujete sľub poisťovne, že Vám v prípade dohodnutej škodovej udalosti uhradí vzniknutú škodu. Na Slovensku pôsobí sedemnásť poisťovacích spoločností, ktoré tu majú svoje sídlo. Ďalších devätnásť poisťovacích spoločností podniká na Slovensku  na základe slobodného poskytovania služieb prostredníctvom svojej pobočky. K tomu si pridajme sedemnásť poisťovní, ktoré v priebehu posledných desiatich rokoch skončili svoju činnosť a päťstodvadsaťdva poisťovní z iných členských štátov EÚ, ktoré môžu u nás vykonávať svoju činnosť na základe slobody poskytovania služieb. Každá z uvedených poisťovacích spoločností má svoje produkty, ktoré majú svoje pravidlá, popísané v príslušných poistných podmienkach. To sú tie drobným písmom popísané tlačivá, ktoré väčšina ľudí číta až vtedy, keď sa im niečo stane. A aby toho ešte nebolo málo, pridajme si k tomu ešte viac ako päťsto spoločností, "Samostatných finančných agentov", ktorí zamestnávajú niekoľko desiatok tisíc "poisťovákov", z ktorých každý o sebe tvrdí, že sa v tom celom vyzná. Žiaľ aj v tomto segmente podnikania platí "Veľa povolaných a málo vyvolených".   Aká je teda naša filozofia? Neponúkať svojim klientom iba sľuby. Naším cieľom je ponúknuť Vám komplexný systém riešení, od sprostredkovania poistenia, cez odstránenie vzniknutej škody až po konečnú úhradu financií zo strany poisťovne. Vitajte v spoločnosti All Public Service.

Náš majetok. Výsledok našej celoživotnej práce. Niekedy výsledok práce viacerých generácií ľudí. Viete si predstaviť, že by ste oň odrazu prišli? Čo by ste robili? Vedel by Vám niekto pomôcť? Dokázali by ste sa ešte niekedy postaviť na nohy?

podrobnejšie informácie

Najčastejší a najdiskutovanejší druh poistenia na Slovenskom trhu. Žiaľ práve tento druh poistenia Vás môže veľmi potrápiť...

podrobnejšie informácie

Každému z nás sa občas stane, že aj pri najlepšej vôli niečo pokazíme. Veď stále platí to staré príslovie „Kto nič nerobí, ten nič nepokazí“. Ale čo v prípade ak následkom nášho konania vznikne niekomu škoda a ak je jej náhrada nad naše sily?

podrobnejšie informácie

Prevážate tovar? Máte síce dobrú špedíciu, ktorá Vám zabezpečila dobrého dopravcu, ale napriek tomu však máte zlý pocit. Čo ak sa náhodou niečo stane? Havaruje kamión, potopí sa loď, spadne lietadlo alebo mi poškodia tovar pri jeho prekladaní. Kto mi to potom celé zaplatí?

podrobnejšie informácie

Chystáte sa na dovolenku alebo cestu do zahraničia? Všeobecne prevláda mýtus, že pokiaľ sme v EU a máme na Slovensku zdravotné poistenie, už žiadne komerčné poistenie nepotrebujeme. Žiaľ je to iba mýtus.

podrobnejšie informácie

Vlastníte autodopravu? Máte náš obdiv. Podnikáte totiž v jednom z najzložitejších predmetov podnikania vôbec.Ako sa však chrániť pri tak špecifickom druhu podnikania? Riešením je komplexné poistenie cestného dopravcu.

podrobnejšie informácie

Kontakt

All Public Service s.r.o.
Zlievárenská 1/227
949 01 Nitra

Newsletter

Copyright © 2018 PoctivePoistenie.sk | All Rights Reserved

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x